• Феномен Тараса Шевченка: погляд крізь віки

        22 травня за сприяння відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради та КЗ КОР “Білоцерківський краєзнавчий музей” відбулася науково-практична конференція, присвячена 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря.
        У конференції взяли участь у тому числі і працівники міської ЦБС. З привітальним словом до присутніх звернувся заступник міського голови Микола Антонюк.
        Провідний редактор відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС Олексій Стародуб виступив з доповіддю на тему: “Місце мешкання Тараса Шевченка в Білій Церкві: традиції та реальність”.

        Кандидат історичних наук, завідувач відділу інформаційно-краєзнавчої роботи ЦБС – Євген Чернецький висвітлив питання: “Чи серед білоцерківців були родичі Тараса Шевченка? До біографії Леонтія Йосиповича Шевченка”.
        Тему “Увічнення пам`яті Тараса Шевченка в Білоцерківській мікротопоніміці” розглянув бібліограф І категорії відділу інформаційно-краєзнавчої роботи ЦБС – Олександр Мартиненко.
        Анатолій Бондар, редактор І категорії відділу інформаційно-краєзнавчої роботи ЦБС дослідив тему: “До історії пам`ятника Тарасу Шевченку в Білій Церкві та подій навколо нього”.
         Провідний бібліотекар Центральної бібліотеки міської ЦБС Тетяна Качанова запропонувала присутнім свій виступ на тему;  “Бібліотечна Шевченкіана”.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше