• Європейський день парків

        Наш календар вельми щедрий на святкові та пам`ятні дні. Є серед них міжнародні, всесвітні та європейські, офіційні та доволі екзотичні. Тож практично кожного дня знайдеться привід щось згадати, когось привітати.  
        До таких свят належить  Європейський День Парків, який був організований Федерацією ЄВРОПАРК (EUROPARC Federation) – європейською організацією, яка об`єднує природні території що охороняються в тридцяти шести європейських країнах, у тому числі і в Україні. Цей день тепер святкується щорічно по всій Європі 24 травня.
        Долучитися до святкування вирішили і читачі бібліотеки №8. Захід, який відбувся 22 травня, пройшов не традиційно в стінах бібліотеки, а на території  дендрологічного парку “Олександрія”. Програма дня була насиченою та різноманітною: з кольоровими кульками, в яких були запитання вікторини по історії парку; з краєзнавчим флешмобом біля “Руїн”; з розповсюдженням оригінально підготовленої  реклами  бібліотеки – у формі сувою із печаткою, де за  печатку слугувала шляпочка із жолудя, яку готували, до речі,  члени гуртка “Декупаж”; з ексклюзивним екскурсійним супроводом співробітниці  парку – нашої читачки  Лариси Кривдюк.
        Завершилося святкування відпочинком на щойно створеній  екологічній стоянці. Всі учасники заходу зійшлися на думці, що парк “Олександрія” – це як гарний фільм, який хочеться передивлятись, і передивлятись. Спокійний фільм, який бере за живе не спецефектами, а грою акторів та режисерською постановкою.  Дивишся й постійно відкриваєш щось нове…

                                      Тетяна Ямінська, провідний бібліотекар ф.8.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше