• Зустріч з графинею

        На останньому засіданні клубу “Водограй” Академії пенсіонерів, що працює в центральній бібліотеці, було започатковано проведення циклу краєзнавчих заходів, присвячених нашому місту “Біла Церква: сторінки історії”.
        Перший захід присвятили Олександрі Браницькій, він розпочався  цікавою розповіддю  скульптора-художника Максима Василенка, лауреата міської молодіжної літературно-мистецької премії ім. М.С. Вінграновського. Незважаючи на ще зовсім молодий вік, у доробку Максима вже досить багато робіт. Майстерно виліплений ним бюст І.С.Нечуя-Левицького прикрашає музей у БЗШ №21. У дендропарку “Олександрія” він відновив бронзову скульптуру Діани з оленятком, виготовив скульптурні композиції Колони Пелікана і Графині Браницької, відкриття якої відбулося 11 травня цього року.
        Скульптор розповів про творіння своїх рук, показав їх на слайдах, детально зупинився на роботі над скульптурою Олександри Браницької. 

        Інна Білоус, учасниця клубу, розповіла про цікаві факти з життя Олександри Браницької і її нащадків та їхню роль в заснуванні дендропарку і розвитку Білої Церкви.  
        Тетяна Троцька написала вірш про “Олександрію“ та її засновницю. Вірші Анатолія Кульчицького і Леоніда Гажали, присвячені парку, прочитали Валентина Котенко і Лариса Ястребова. 
        Прикрасили захід відеофільм і викладка літератури підготовлені і продемонстровані провідним бібліографом центральної бібліотеки Тетяною Качановою.

  Людмила Чупак, завідуюча бібліотекою.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше