• На презентації “Кобзаря білоцерківського”

        Минулого тижня у конференц-залі Київської обласної торгово-промислової палати відбулася презентація книжки “Кобзар білоцерківський”, упорядником та редактором якої є письменник Володимир Іванців. Сам захід відбувся за сприяння і підтримки відділу культури і туризму, управління освіти і науки міської ради, міськрайонної організації ВУТ “Просвіта” ім. Т.Г.ІІІевченка, міської централізованої бібліотечної системи, міського відділення Національної спілки письменників України.
        Видання приурочене заходам вшанування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка.
        Присутні у залі, серед яких були представники міської влади, відділу культури та туризму, управління освіти та науки, творча інтелігенція та учасники художньої самодіяльності і майстри сцени, з вуст провідного спеціаліста міської централізованої бібліотечної системи Тетяни Білої, Володимира Іванціва та з виступів інших довідалися про саме видання, причину його виходу. Як наголошувалося, книжка зібрана з кількох частин. У розділах – і дослідження Володимира Іванціва, яке широко торкається пластів великої творчості поета, філософа, співця України Кобзаря, і переклад з російської Володимиром Іванцівим (до речі, до цього часу ніким ще не перекладався) твір Шевченка “Прогулянка з приємністю і не без моралі”...
        Інший розділ книжки розкриває зміст білоцерківської Шевченкіани, куди увійшли твори місцевих письменників і літературознавців Віктора Міняйла (“Моє відкриття Шевченка2, публіцистичні роздуми про творчість Кобзаря Анатолія Гая...)
        “Кобзар білоцерківський” лише презентований. Тобто, з цим творчим доробком мало хто ще ознайомився. Однак, як кажуть, для небайдужих до творчості Тараса Шевченка та літературної історії Білоцерківщини, ще буде час.
        “Кобзар білоцерківський” вже сьогодні зайняв чільні місця на полицях бібліотек міста та бібліотек навчальних закладів.

  Андрій Петров.

  Гриф. – 2014. – 21 трав. – С.4. : фото.
  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше