• Знай наших!

        З 12 по 16 травня у Києво-Печерській Лаврі проходив ХХІІІ Всеукраїнський конкурс читців ім. Т.Г. Шевченка, в якому взяли участь майже 300 учасників із 24 областей України, Іспанії, Таїланду, Ізраїлю, Вірменії, Азербайджану і Польщі.
        Київську область представляли  Антон Лисенко і Максим Фесенко, учні ДНЗ "Білоцерківське професійно-технічне училище ім. П.Р.Поповича”, переможці обласного  та  міського конкурсів.  Наші хлопці перемогли і у Всеукраїнському конкурсі.  Антон отримав диплом лауреата І ступеня, а  Максим – другого.
        Виступ Антона з його віршем "Небесна сотня”, за висловом голови журі, відомої акторки Галини Яблонської, став приємною родзинкою конкурсу.  А Максиму було надано почесне право покласти квіти до пам`ятника Тараса Шевченка в Києві.
        Високу оцінку виступам наших хлопців дали відомий поет Борис Олійник і заслужений артист України Анатолій Паламаренко. Міністр культури України Євген Нищук зазначив, що за 23 роки існування конкурсу, вперше його переможцями стали представники профтехосвіти.
        Вітаємо Антона, Максима і їхню наставницю Марину Василенко, викладача училища, із заслуженою перемогою! Бажаємо здоров`я, успіхів у навчанні і творчості.

  Людмила Чупак, завідуюча центральною бібліотекою.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше