• Весняне свято в бібліотеці

        Жіночий клуб “Вікторія” працює при Центральній міській бібліотеці з 2008 року та об`єднує понад 50 читачок бібліотеки, членкинь громадської організації “Вікторія”. Голова клубу Ніна Скорбагатько збирає своїх  колежанок у бібліотеці кожну четверту п`ятницю місяця. Цих чарівних жінок поєднала не тільки спільна біда, а й любов до пісні,  літератури, декоративно-ужиткового мистецтва.
        На своїх засіданнях вони влаштовують виставки вишивки і в`язання,  знайомляться з творчими колективами міста, беруть участь у літературних заходах, які проводить бібліотека.
        Ось і цього разу у “Вікторії” з нагоди Дня Матері відбулося свято, на якому вшановували мам  і бабусь, берегинь сімейного вогнища.
        Юний читач бібліотеки Владислав Качанов привітав жінок із травневими святами і виразно прочитав “Молитву за маму” Романа Завадовича.
        А завідуюча бібліотекою Людмила Чупак сплела для членкинь ”Вікторії” весняний віночок із перлин поезій Тараса Шевченка, Сергія Єсеніна, Бориса Грінченка, Ганни Чубач, Бориса Олійника, Володимира Підпалого, Леоніда Талалая, Василя Симоненка, Анатолія Тарана, Миколи Луківа і українських пісень у виконанні солісток народного вокального ансамблю “Калина”, лауреата міської літературно-мистецької премії імені І.С. Нечуя-Левицького під керівництвом Олександра Давиденка.
        Жінки зачаровано слухали народні пісні “Туман яром”,  “Качечка“, “Їхали козаки полем ”, “Ой сад, виноград“, “Про Гриця“, сучасні  – на слова Вадима Крищенка, Наталії Май, Олександра Вратарьова.  Коли ж пролунала “Аве Марія” Каччіні присутні затамували подих і, за їхніми словами,  подумки звернулися до Богородиці з проханням захистити нашу Україну від усього злого та послати на нашу землю мир і спокій.

                                       Людмила Чупак, завідуюча центральною бібліотекою.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше