• Великий українець Микола Гоголь

        Під такою назвою в Центральній міській бібліотеці для членів клубу “Водограй” Академії пенсіонерів відбулася літературно-мистецька година, присвячена великому сину українського народу.
        Саме 1 квітня 1809 року доля посміхнулася Україні,  подарувавши їй достойного сина – Миколу Гоголя.
        Україна в житті і творчості письменника була завжди. Саме закоханість в українську природу, українців, їх звичаї та обряди, пісні і гумор була тією силою, яка надавала можливість літератору створювати  літературні шедеври.
        Хто він? Звідки? Чим цікавий? І чому і через 200 років ми захоплюємося його творами? На всі ці запитання відповіли ведучі заходу бібліотекарі Валентина Самардак та Ольга Соломаніна.
        “Водограївці” зачаровано слухали уривок із повісті “Майская  ночь или утопленница” у виконанні Валентини Котенко. А Жанна Черницька майстерно прочитала вірш Костянтина Симонова “Тарас Бульба”.
        Сподіваємося, що подорожуючи  сторінками  життя Миколи Гоголя, присутнім вдалося  доторкнутися до світу великого письменника, зазирнути у глибини його творчості.
        Наш спільний дім – Україна, велика, неосяжна, барвиста, багата талановитими людьми. Тож пригорнімось душею до неї, любімо її так, як  любив її великий Микола Гоголь.

  Валентина Самардак, провідний бібліотекар ЦБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше