• Будь славен День святої Перемоги

      Пам’ять... Вона нетлінна і вічна. Вона дивиться на нас із старих фронтових фотографій, з тих речей, які зберігають колишні фронтовики, і не дає померкнути жодній героїчній сторінці історії перемоги над фашизмом. А ми маємо донести молодому поколінню історію бойових подвигів, воєнного життя через кінофільми, літературні твори та ще можемо дізнатися про ті часи із розповідей ветеранів.
      8 травня бібліотекарі філіалу №1 організували зустріч учнів 5-7 класів БСШ №1 та вихованців ДНЗ №18 ЦРД “Ясочка” з ветераном Великої Вітчизняної війни Іваном Васильовичем Чайкою в парку Слави.


       Сивочолий ветеран розповів, як в роки війни воював у складі Бельгійського партизанського загону Руху Опору. Як він, худенький хлопчик з далекого українського села Блощинці, за документами “польський емігрант”, став юним розвідником. Маленький розвідник дійшов до Берліну, де і святкував разом із Бельгійськими товаришами День Перемоги. Діти уважно слухали розповідь, кожен хотів доторкнутись до нагород та сфотографуватися з ветераном.
      Іван Васильович і діти з щирою любов’ю проспівали Гімн України та поклали квіти до пам’ятника загиблим визволителям Білої Церкви. І на  прощальні слова “Слава Україні!” ветеран отримав гучну відповідь! Героям слава!”.

  Валентина Шлапацька, завідуюча бібліотекою №1 для дітей  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше