• Вони – святиня нашої пам’яті

         Кожен рік віддаляє нас від тієї незабутньої і великої, непереможної весни 1945 року. Та живою і невмирущою є пам’ять про тих, хто ціною власного життя відстояв мир, свободу і незалежність нашої Батьківщини.
        7 травня у бібліотеці-філіалі № 10 було проведено ряд заходів, присвячених Дню Перемоги: розгорнуті книжкові виставки “Подвиг. Пам’ять. Життя”, “Прочитай книгу про війну…”, “Діти-герої”; відбулася зустріч першокласників БЗШ № 5 з ветеранами мікрорайону І.П. Дмитрієвим та Ю.А. Газіним.

        Діти уважно слухали спогади ветеранів про Велику Вітчизняну війну та читали вірші про Перемогу. У виконанні Ірини Панченко прозвучала пісня “Катюша”.
       Традиційну зустріч учнів БЗШ № 5 з ветеранами “Доземний уклін вам, вічна слава” підготувала та провела завідуюча бібліотекою Г.Г. Нагорна.
       За сприяння депутатів мікрорайону О.П. Ореховського та А.П. Короля ветерани у книгозбірні за чашечкою чаю пригощалися солодощами та мали змогу поспілкуватися, згадати ту страшну війну, у якій втратили своїх друзів-однополчан, рідних і близьких. Це вони наближали свято Перемоги, віддаючи своє здоров’я і життя за мир і спокій на землі.

  Людмила Туткевич, пров. бібліотекар філіалу №10  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше