• І буде пам`ять вічно жити...

        7 травня в актовій залі Білоцерківського технічного коледжу, з нагоди відзначення Дня Перемоги, завідувачка бібліотеки-філії №11 міської ЦБС Оксана Власенко підготувала та провела літературно-музичне свято “І буде пам`ять вічно жити про дні ті легендарні”.
        Участь у заході взяли студенти коледжу, ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-афганці. З привітальним словом до присутніх звернувся директор навчального закладу Олександр Кучерук. Зі сльозами на очах згадували сивочолі ветерани страшні події військових часів. Усі вони висловили надію, що більше ніколи в світі юнаки не будуть змушені зі зброєю в руках захищати свою Батьківщину.
        Студенти: Вадим Кашпіровський, Єгор Мокасєєв, Олександр Самільчак, Богдан Парменов, Антон Грищенко, Валерій Бондаренко, Карім Абдуллаєв підготували для почесних гостей святкову програму. Прозвучали вірші про війну та пісні воєнних років. Привітали ветеранів студенти БНАУ: Таміла Крамаренко, Володимир Долгий та їх художній керівник Вікторія Невідомська.
        Справжнє захоплення викликав у присутніх виступ вокального народного ансамблю бібліотечних працівників “Калина” під керівництвом Олександра Давиденка. Співведучою свята була восьмикласниця БЗШ №5 Діана Капусняк.
        У книгозбірні до Дня Перемоги розгорнута книжкова виставка “Не обміліє пам`яті ріка”.

  Олена Бульда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше