• Писанкове диво

        24 квітня у центральній бібліотеці для дітей відбулося відкриття шостої загальноміської виставки-конкурсу “О, писанко, ти – символ України! Любові й миру вічна берегиня!”. Близько двохсот робіт представили на розгляд журі читачі бібліотек міста.
        Вкрай важко було членам журі, професійним художникам, визначити переможців, тому, що кожна дитяча робота неповторна, яскрава, оригінальна, в кожну вкладено часточку душі. 48 переможців у різних вікових категоріях отримали подарунки від організації “Ветерани органів внутрішніх справ” (голова – О.Іванова ) та грамоти від міської ЦБС, які вручив голова журі, член Спілки художників України, майстер декоративно-вжиткового мистецтва Валерій Вовченко.
         Виставку було відкрито за благословення Отця Миколая, настоятеля церкви Покрови Божої Матері, який привітав присутніх із Великоднем і побажав миру, здоров`я та благополуччя.
        Учасники театральної студії “Пролог” гімназії №1 (кер. Т.Яковенко) подарували гостям та учасникам конкурсу привітальні слова та Великодні інсценівки.
        Запрошуємо вас відвідати виставку, яка працюватиме до 8 травня, з 9-00 до 17-00, за адресою вул. Леваневського, 55.

  Олена Корнієнко, завідувачка ЦДБ.
  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше