• Вони собою людство затулили

        Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна і нелегка. Внаслідок вибуху четвертого реактора радіоактивного забруднення зазнало майже 50 відсотків території України. У життя мільйонів людей увійшли слова радіація, зона, відселення, ліквідатор. З перших днів після катастрофи до робіт по ліквідації наслідків аварії приєднались білоцерківці. Близько 5-ти тисяч мешканців Білої Церкви стали ліквідаторами. Їм, пожежникам і автомобілістам, лікарям і міліціонерам, будівельникам і зв`язківцям, працівникам торгівлі і громадського харчування був присвячений вечір-реквієм “Ви собою людство затулили”, який відбувся у бібліотеці сімейного читання №9.
        Про мужність білоцерківських ліквідаторів учням колегіуму розповіла завідуюча книгозбірні Катерина Волинець. Розповідь супроводжувалася показом документального відео, звучали вірші і пісні як спогад того чорнобильського лиха.
        Читачам була презентована книжкова виставка “Запалимо Чорнобилю свічу”, яка допомогла краще передати дітям, які народилися після аварії, біль, сум, розпач, а разом з тим мужність і героїзм людей під час ліквідації наслідків катастрофи.
        Учасники заходу запалили свічку пам`яті загиблим від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

  Ірина Люшинська, провідний бібліотекар.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше