• Зустріч з книгою

        Напередодні річниці Чорнобильської трагедії бібліотекар філії №6 Наталія Янківська завітала до учнів 3-В класу БЗШ №21. Вона ознайомила дітей із збіркою оповідань Євгена Гуцала “Діти Чорнобиля”.
        Перегортаючи сторінки книги, бібліотекар зупинилася на оповіданні “Скажений чорнобильський собака”. Після прочитання твору вголос, діти жваво його обговорювали, висловлюючи свої думки щодо назви твору. Їм не сподобалося, що собаку називали скаженим, адже тварина не винна в тому, що трапилася трагедія, а люди, рятуючи себе від лиха, забули про тих, хто був їм вірним другом.
        Вразило третьокласників оповідання “Дитя від стронцію” – чорна рука Чорнобилю обірвала життя хлопчика, який мав продовжувати свій рід.
  Наталія Янківська зауважила, що кожне оповідання збірки – це подорож у таємницю людської душі, пошук добра і справедливості та порадила дітям самостійно прочитати представлену книгу.
        Насамкінець бібліотекар розповіла учням про пам`ятні місця Білої Церкви, які нагадують про трагедію людства – аварію на Чорнобильській атомній станції.

  Надія Гаврилова, завідувачка філії №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше