• Великодня казка у бібліотеці

         17 квітня у бібліотеці №6 відкрилася виставка дитячих робіт присвячених Великодню.
        Найрізноманітніші писанки, поробки, малюнки, виготовлені дитячими руками, радували присутніх. Участь у виставці-конкурсі взяли вихованці ДНЗ №8 "Золотий півник”, ДНЗ№27 "Червона шапочка”, учні БЗШ №23, члени гуртка "Чарівний пензлик” – читачі бібліотеки, усього понад 70 учасників, які представили близько 100 робіт.
        Окрім учасників конкурсу до бібліотеки завітали і батьки малечі, які так старанно допомагали своїм дітям творити Великодні дива.
        Завідуюча бібліотекою Надія Гаврилова привітала присутніх  з Великодніми святами, розповіла легенди про це чудодійне свято. Дітлахи за допомогою бібліотекарів склали Великодній кошик.
        На виставці  представлені справжні шедеври маленьких умільців. Кожен з них заслуговує уваги. Та почесне журі, як і годиться, визначило переможців: Діма Дробленков, Максим Борщ, Оля Гандзюк, Юра Чубик, Дарина Мандзеула (ДНЗ№8); Саша Олійник, Святослав та Софія Маслівець, Леся Хворостяна, Софія і Аня Никитюк (ДНЗ №27);  Віталій Пащенко, Юлія Бойко, Валерія Каменотрус, колектив 4-А класу (БЗШ№23);
  Віка Грищенко, Кароліна і Кирило Замша, Ірина Бабенко, Марина Жолудь, Юлія Бозовчук, Валерія Майборода, Олександра Філіпова, Тамара Федоренко (гурток "Чарівний пензлик”).                                                                     
        Також діти були нагороджені заохочувальними призами. Призи, подарунки та солодкі ласощі для малечі надав Білоцерківський осередок Міжнародної жіночої організації "Жіноча громада”.
        Роботи переможців візьмуть участь у загальноміській виставці писанок, що незабаром відбудеться у Центральній бібліотеці для дітей.
        Щиро вітаємо переможців та усім зичимо гарних Великодніх свят!   
        

  Надія Гаврилова, зав. філіалом №6.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше