• Диво стоголосе

         Вже майже два роки працює у центральній бібліотеці для дітей літературна студія “Рожевий ранок”, якою керує член Національної спілки письменників України Володимир Іванович Дідківський.
        Письменник згуртував біля себе талановиту молодь та школярів. Студійці під його керівництвом опановують майстерність володіння словом.
  “Рожевий ранок” має власне обличчя та вагомі напрацювання. Нещодавно побачив світ літературний альманах “Диво стоголосе”, присвячений 200-річчю від дня народження Великого Кобзаря, у який увійшли кращі доробки літстудійців.
        У читальній залі бібліотеки відбулася презентація  альманаху. Як зауважив Володимир  Іванович, кожен із авторів має власний погляд на світ, природу, життєві проблеми, але усіх їх об`єднує любов до рідного краю, рідного слова, прагнення творити.
        По-різному звучали твори у авторському виконанні. Це була й проза, й поезії, й гуморески.
        Юні автори отримали поради від письменників-краян. Поділився літературним досвідом Петро Розвозчик, а Таїна Братченко побажала завжди залишатися щирими душею.
        Серед запрошених гостей була молода журналістка, кореспондент газети “Замкова гора” Руслана Вихрестенко, яка читала гуморески із своєї першої збірки “Молода та рання”.
         Чудовим подарунком усім присутнім стали сучасні українські пісні у виконанні вихованців клубу за місцем проживання “Перлина” Вікторії Асанової, Ольги Купрук-Ярошинської та Євгенія Маценка.
         Найактивніші учасники літературної студії отримали грамоти від міської ЦБС, а керівник – подяку від відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради.

                                                    Олена Корнієнко, зав. ЦДБ.
      
        Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше