• Правові тренінги

        У квітні 2014 року в місті Біла Церква стартував проект “Захист від домашнього насильства в Білій Церкві” за підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Проект передбачає надання безкоштовної фахової правової та психологічної допомоги жертвам домашнього насильства, проведення навчальних тренінгів для дільничних міліції, соціальних служб, працівників освіти, соціальних педагогів.
        Круглий стіл проекту “Захист від домашнього насильства в Білій Церкві” підготували та провели 10 квітня 2014 р. у приміщенні читального залу бібліотеки №8 керівник і юрист Центру правової інформації та консультацій в м.Біла Церква Ольга Настіна і Інна Малишко.
        На засіданні обговорювалися питання:
  - рівень захищеності людей від насильства в сім`ї;
  - попередження насильства у сім`ї та протидія домашньому насильству;
  - активізація громади у боротьбі з домашнім насильством.
        Учасниками обговорення були: Степашкіна В.В., заступник начальника відділу у справах сім`ї та молоді Білоцерківської міськради; Кисельова В.М., начальник служби у справах дітей міської ради; Микитюк О.В., заступник начальника відділу дільничних інспекторів міліції Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області, майор міліції; Лук`янець Л.П., пров. спеціаліст міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді; Парадній О.Ю., начальник сектору ДІМ 1-го МВМ Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області, капітан міліції; Шевченко О.С., начальник відділу ДІМ 2-го МВМ Білоцерківського МВ ГУМВС України в Київській області, майор міліції; Демківський О.В., начальник відділення кримінальної міліції у справах дітей Білоцерківського  МВ ГУМВС України в Київській області; Яценко Н.В.,  пров. спеціаліст управління освіти і науки  Білоцерківської міської ради.

  Майя Боженко, бібліотекар І кат. ф. №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше