• “Яскравий дивограй пензля та палітри”

         Нещодавно, в малій виставковій залі “Скарб душі” філіалу №5, відкрилася виставка робіт молодої талановитої художниці Антоніни Гушленко під назвою “Яскравий дивограй пензля та палітри”.
        Вже не вперше демонструє авторка свої роботи виконані у різних техніках у нашій бібліотеці.  Антоніна любить творчість в усіх її проявах: дизайн, створення ілюстрації, художній розпис і, звісно ж, живопис.  Прагнення відшукати саме те, що близьке їй за духом привело до захоплення акварельним живописом. Дівчина залюбки оволоділа цією складною технікою, “занурившись” у світ акварелі.  Пейзажі, портрети, натюрморти… Випробовує себе в багатьох жанрах образотворчого мистецтва.
        Зі слів Антоніни малювати вона любила завжди, тому зробити мистецтво своєю професією вирішила у підлітковому віці. Таке рішення спонукало вступити до Білоцерківського педагогічного коледжу та обрати  спеціальність “Образотворче мистецтво”. Після його закінчення вирішила пов`язати своє життя з дизайном, тому продовжила своє навчання в Інституті  мистецтв художнього моделювання та дизайну ім. Сальвадора  Далі.  Свій талант художниця залюбки передає молодшому поколінню, навчаючи дітей малювати.
        Час від часу Тоня бере участь у виставках, які проходять у Білій Церкві. Також вона є автором ілюстрації до збірки творів “Молода та рання” поетеси Руслани Вихрестенко.
      

      Людмила Козєл,  в.о. зав. філіалом №5.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше