• Зустріч на перерві

  Книга – це віконце,
  через яке діти бачать
  і пізнають світ і самих себе.
                        В.О.Сухомлинський.
        У Міжнародний день дитячої книги центральна бібліотека для дітей  завітала до своїх читачів у БЗШ № 4.
         Свято дитячої книги, встановлене з ініціативи та за ухвалою Міжнародної ради дитячої книги, відзначається 2 квітня, починаючи з 1967 року – в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена. Метою Міжнародного дня дитячої книги є підкреслення важливої ролі дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального обличчя нових поколінь Землі.
         У зустрічі з книгою взяли участь багато її шанувальників. Діти із задоволенням роздивлялися нові  яскраві видання, представлені на книжковій виставці.
       Бібліотекарі звернули увагу школярів на книги видатного датського письменника Г.-К.Андерсена та зазначили, що чарівному казкарю належать романи, п’єси, вірші, проте в літературі він залишився, перш за все, як автор казок та історій, що склали 24 збірки. Світову славу Андерсену принесли його казки, в яких поєднується романтика і реалізм, фантазія та гумор і сатира.
        Діти висловили свої думки про значення книги і бібліотеки у  їхньому житті, поділилися враженнями про свої перші прочитані книги та улюблених літературних героїв.
    Інна Кабула, зав. відділом ЦДБ.



  Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше