• Тиждень дитячого читання у Білій Церкві стартував

         21 березня в Будинку органної та камерної музики відбулось урочисте відкриття Тижня дитячого читання “Іду з дитинства до Тараса”, присвячене 200-літтю від дня народження Тараса Шевченка.
         Юних користувачів, друзів бібліотеки гостинна зала зібрала в дружнє сімейне коло, оскільки усіх їх об`єднує велика любов до книги.
         З привітальним словом до учасників святкового дійства звернувся заступник міського голови Микола Антонюк. Він зазначив, що незважаючи на розвиток комп`ютерних та інформаційних технологій, підростаюче покоління читає, любить і шанує книгу і в цьому значна заслуга працівників бібліотек.
        Ведуча свята Валентина Шлапацька, зав. бібліотекою №1 для дітей, акцентувала увагу на книгах Великого Кобзаря для дитячого читання з фондів бібліотек міста, презентацію яких підготували працівники книгозбірні №1.
         Гарним подарунком до свята були виступи дитячого ансамблю “Співограй” ЦТДЮ “Соняшник” (керівник – Ольга Гаврилюк), театральної студії “Пролог” (керівник – Тетяна Яковенко), учнів 3-А класу СПМШ №16 (класовод – Галина Савчук), які є читачами бібліотеки сімейного читання №9 та учнів – друзів бібліотек Альони Слюсаренко, Дмитра Нарожного, Івана Савицького, Аліни Селіванової, Анастасії Шевченко, Анастасії Василюк, Євгенії Москальчук. У виконанні учасників свята лунали вірші Тараса Шевченка, пісні на його слова, музичні та поетичні твори про великого Кобзаря.
          Також до юних читачів звернувся голова міського об`єднання “Молода Просвіта”, журналіст Костянтин Климчук, який привітав усіх зі святом та розповів про роль читання в його житті, закликав поринути у світ пригод, мрій, фантазій разом з книгою і бути такими ж сміливими, відважними, як головний герой  “Казки про козака Степана, його пригоди і кохання”, автором якої він є.
          Директор міської ЦБС Раїса Григоренко оголосила підсумки конкурсу ілюстрацій до творів Тараса Шевченка, який був проведений Білоцерківською міською ЦБС та приурочений 200-літтю від дня народження поета. На конкурс було представлено 85 робіт, серед яких відзначені 25 переможців. Автори найкращих ілюстрацій отримали дипломи та подарунки від міської ЦБС, Білоцерківського осередку Міжнародного громадського об`єднання “Жіноча громада” (голова – Надія Гаврилова), Білоцерківського міськрайонного об`єднання ВУТ “Просвіта” (голова – Володимир Іванців).
        Завершальним акордом урочистостей було спільне виконання присутніми в залі та усіма учасниками свята пісні на слова Тараса Шевченка “Реве та стогне Дніпр широкий”.
        Тиждень дитячого читання розпочався, тож запрошуємо усіх юних читачів міста провести весняні канікули  з приємністю та користю. Для вас, шановні, у бібліотеках міста буде проведено ряд масових заходів, зокрема:  презентація книги “Молода та рання” Руслани Вихрестенко (27 березня, б-ка №1), конкурс на кращу презентацію “Мій улюблений літературний герой” 5-6 кл (25 березня, ЦДБ), свято сімейного читання “Всією сім`єю до Читай-міста” (25 березня, б-ка №9) та багато інших.
        Завітайте до книгозбірень та прийдіть до школи з новим багажем знань!

  Тетяна Качанова, провідний бібліограф ЦБ.
     
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше