• Вшановуємо славного Кобзаря

        14 березня  працівники Центральної міської бібліотеки спільно з УВП УТОС провели літературно-мистецький вечір “В моєму серці слово Кобзаря”. Захід відбувся в клубі УВП УТОС. Антоніна Смілян, Оксана Трегуб, Антоніна Бабенко, Ольга Бублієнко, Світлана Ільченко прикрасили зал портретами Тараса Шевченка, іконами та картинами, вишитими власноруч, якими милувалися працівники підприємства і члени їхніх сімей.
    

        Лариса Приходько, керівник драматичного гуртка, розпочала вечір поетично-пісенним віночком, в який вплела безсмертні вірші Кобзаря. 
        А бібліотекар Ольга Соломаніна розповіла про перебування Тараса Григоровича Шевченка в Білій Церкві, прочитала уривок з його повісті “Прогулянка з задоволенням і не без моралі”, в якій письменник описав враження від відвідин нашого краю.
        Людмила Чупак, завідуюча бібліотекою, доповнила тему “Шевченко і Біла Церква” та презентувала присутнім  збірник “Кобзар білоцерківський”, виданий до 200-річчя від дня  народження Шевченка.
        “І мертвим і живим..”, “Не женися на багатій”, “Заповіт”, “І золотої й дорогої”, “Тополя”, уривки з поем “Сон”, “Тризна”, “Лілея” читали Оксана Пошедин, Пилип Мариневич, Олена Друганова, Яків Одноріг, Катерина Ковбаса, Ірина Семенюта.
        Денис Силуянов і Наталія Кузьмічова  прочитали власні вірші, присвячені Кобзарю.

  Нінель Авраменко,  головний бібліограф центральної бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше