• Іду з дитинства до Тараса

         18 березня в бібліотеку №1 для дітей завітали вихованці БСШЗ №19 на онлайнмадрівку “Іду з дитинства до Тараса”. В рамках Року Тараса Шевченка в Україні, з нагоди 200-річчя від дня народження Великого Кобзаря, дітям було запропоновано незвичайну для них подачу біографії та творчості Великого Майстра у вигляді відеороликів.
         Життя Тараса Шевченка таке дивне, що, розповідаючи про нього, можна сказати, що це – легенда, а почати розповідь про поета хотілось, як починаються казки. За широкими морями, за лісами дрімучими ще й за горами кам`яними, був колись веселий край, розкішний та багатий…
         Діти взагалі полюбляють цікаві розповіді, захоплюючі пригоди, які допомагають їм сприймати навколишній світ, тому мультфільм “Мій Шевченко”(http://www.youtube.com/watch?v=qSfn16aunYo) та “Тарас Шевченко. Казки картинної галереї” (http://www.youtube.com/watch?v=mOBbjM2iR2w) дивились затамувавши подих. Спостерігали за хатинами в садку квітучому, за пташками над чистим і прозорим ставком і плескали в долоні.
        Відеоролик “Національний музей Тараса Шевченка” заохотив читачів до декламування віршів, які вони вивчили. Тож маємо надію, що зерно “Правди” Шевченкової проросте у маленьких дитячих душах.

  Олена Крищенко, пров. бібліотекар бібліотеки №1 для дітей.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше