• Ім`я Тараса Шевченка на мапі Білої Церкви

         6 березня бібліотекарі філії №2 провели краєзнавчу годину “Ім`я Тараса Шевченка на мапі Білої Церкви” для учнів 4-А класу (класовод Тетяна Міська) та 4-Д класу (класовод Людмила Бурлуцька) БЗШ №11.
         Діти дізналися багато цікавих фактів з біографії великого українського поета та художника, почули розповідь про перебування Кобзаря у нашому місті, що стало приводом до написання його повісті “Прогулка с удовольствиєм и не без морали”, пригадали твори, в яких Тарас Шевченко  відобразив  деякі історичні події пов`язані з Білоцерківщиною. Учням було цікаво дізнатися про друзів Тараса Шевченка, які мешкали та працювали в нашому місті. Це Сошенко Іван Максимович – український художник і педагог, який викладав в Білоцерківській гімназії та Михайло Корнійович Чалий – відомий український педагог, культурний діяч, перший біограф Кобзаря.

         Діти теж підготувалися до зустрічі – читали вірші Тараса Шевченка, розповідали про його дитячі роки.
         Бібліотекарі запропонували учасникам заходу огляд літератури про життя і творчість Тараса Шевченка,  приділивши особливу увагу книзі ”Київщина в творчості Т.Г.Шевченка”.

                                      Галина Стадник, завідувачка бібліотекою №2.



  Поділись з друзями:



Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!



Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше