• В країні Мурляндії

         Кішка – свійська тварина, яка уособлює красу, затишок, миролюбність та інші чудові якості. До Всесвітнього дня котів бібліотекарі філії №2 в БЗШ №11 для учнів 2-Б класу (класовод Інна Євгеніївна Красінська) і 2-А (класовод Ніна Миколаївна Балезіна) провели  пізнавально-розважальну годину “В країні Мурляндії”.
        Діти подорожували казковою країною і дізнавалися історію одомашнювання кішки, цікавинки про котів, їхні секрети. З`ясовували як порозумітися зі своїм пухнастим улюбленцем за допомогою “котячої” мови,  пригадали народні прикмети і приказки, пов`язані з цією тваринкою.
         А яка ж казкова подорож без веселих розваг? Змагалися команди “М`які лапки” та “Гострі кігтики”. Учасникам запропонували портрети відомих котів – героїв казок, мультфільмів: Леопольда, Кота у чоботях, Пана Коцького, Тома, Гарфілда, кошеняти на ім`я Гав, Базиліо, Матроскіна. Потрібно було відгадати, хто зображений на малюнках та розповісти про цього героя. А ще був проведений музичний конкурс – “Вгадай нЯвлодію”. Кожна команда обирала відому пісню і намагалася заспівати її “котячою” мовою. Усі взяли участь у вікторині “Хто сказав “Няв”?
        Також діти розповідали про своїх домашніх улюблених пухнастих муркотиків: їх прізвиська, забарвлення, улюблені страви, поводження.
        Ось так весело ми подорожували країною Мурляндією. Такі заходи виховують любов до тварин, вчать турбуватися про них. Всесвітній день котів – це ще один привід побалувати свого домашнього вихованця, адже всі коти люблять ласку і тепло і створюють для нас неповторний затишок у наших оселях. Бережімо їх!

                                                                Жанна Харченко, бібліотекар філії №2.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше