•       26 лютого на базі бібліотеки-філії №8 відбувся загальноміський семінар бібліотечних працівників “Бібліотеки та соціальне партнерство”.
  Окрім працівників книгозбірень Білої Церкви у семінарі взяли участь начальник відділу культури і туризму міської ради Петро Красножон, який подякував бібліотекарям за плідну роботу та зупинився на проблемах міста у зв`язку зі складною політичною ситуацією в країні, журналісти та редактори місцевих ЗМІ, працівники соціальних служб, товариств та громадських організацій.
        Семінар розпочався вшануванням пам`яті загиблих на Майдані патріотів України.
        Присутні уважно прослухали доповідь директора ЦБС Раїси Григоренко “Бібліотеки на службі місцевої громади”. Раїса Павлівна зупинилася на співпраці бібліотек з організаціями, які опікуються соціально незахищеними категоріями населення та людьми з особливими потребами, зокрема з представниками соціальної служби, товариства “Червоного хреста”, Міського територіального центру з обслуговування пенсіонерів та одиноких громадян, Центру розвитку громадських ініціатив, Товариства інвалідів “Фенікс”, психоневрологічним диспансером-інтернатом для жінок, УТОСа, УТОГа, школи-інтернату для глухих дітей, ЦСПРД “Злагода”, БСЗШ №19 для дітей з особливими потребами, Центру реабілітації дітей “Шанс”, Благодійного фонду К.Єфименка.
        Питання співпраці були обговорені під час “круглого столу”, у якому взяли участь бібліотекарі та представники вище названих організацій.
  Досвідом роботи своїх бібліотек з групами людей, котрі потребують соціальної адаптації поділилися завідувачки ЦБ, бібліотек-філій №1,9,10 – Людмила Чупак, Валентина Шлапацька, Катерина Волинець, Ганна Нагорна, провідний редактор філіалу №8 Валентина Тимошенко, яка опікується самодіяльним бібліотечним театром “Співограй”. Слід зазначити, що уривок з п`єси Т.Шевченка “Назар Стодоля”, виконаний самодіяльними акторами, викликав бурхливі оплески усіх присутніх на семінарі.
        Згідно з планом роботи семінару завідувачка відділом комплектування та обробки літератури Тетяна Ніконенко провела консультацію-рекомендацію “Вшановуємо Великого Кобзаря”. Головний методист відділу методичної та бібліографічної роботи Олена Дученко продемонструвала презентації бібліотек філій №3,8,9, у яких книгозбірні рекламували соціальні послуги, які вони надають жителям Білої Церкви.
        Цікавими та змістовними виявилися розповіді провідного бібліографа ЦБ Тетяни Качанової та бібліотекаря І категорії філіалу №10 Олександри Заворотньої про їхні заняття-навчання під час тренінгу “Партнерство бізнесу та бібліотек”, який проводився Центром розвитку корпоративної соціальної відповідальності за програмою “Бібліоміст” та Зимової школи молодих  бібліотекарів у селі Орявчик Львівської області, які супроводжувалися слайд-презентацією.
        Під час семінару була проведена година подяки партнерам-журналістам за інформаційну підтримку діяльності бібліотек.
        Після підведення підсумків семінару директором ЦБС Раїсою Григоренко, усі присутні з великим задоволенням відвідали виставку дитячого малюнка “Світи зоре, світи ясна”, розгорнуту у виставковій залі бібліотеки №8.

  Олена Бульда.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше