•       Найзворушливішій сторінці біографії поета було присвячено літературно-мистецький альманах, який відбувся 19 лютого  у бібліотеці №8.
        Генії у будь-які часи приваблювали жінок, незалежно від їхньої зовнішності та вдачі. Кохання випало і на його долю – і не тільки нерозділене.
        Перше і найщиріше поетове почуття – юна Оксана Коваленко; легковажна та зваблива красуня Ганна Закревська; добра і співчутлива, як тихий ангел, Варвара Рєпніна; недалека, примітивна Лукерія Полусмак – про цих жінок,  кожна з яких залишила свій слід у житті Тараса Шевченка, цікаво розповідали ведучі Ніна Пругер, Майя Боженко, Ганна Іванова. Їх виступи супроводжувались вдало підібраними жіночими портретами, рядками з віршів та влучними висловами, які демонструвались на екрані.
         Усі присутні у читальному залі, серед яких були учні та вчителі БСШ №12, представники Українського товариства російської культури “Русь” та інші читачі  не просто почули драматичні історії захоплень і розчарувань але відчули духовний безмір Шевченка – Поета і Художника, Людини й Особистості.
        Зворушливими були і ніжні українські мелодії у виконанні ансамблю юних бандуристів школи мистецтв № 3 (директор Ніна Павлова; музичний керівник Неля Азапкіна), а усім відома пісня “Садок вишневий коло хати” прозвучала якось по-особливому, ніби промовляючи, що родинне життя якого так жадало серце,  котре манило затишним теплом та розумінням, так і залишилось лише міражем, химерним маревом, розмитими сльозами поета…
  Наостанок від імені спонсорів заходу, Білоцерківської спілки ветеранів органів МВС, виступила їх очільниця Олена Іванова, яка словами Шевченка “єднаймося, брати мої”  закликала до миру і єднання.
         Захід закінчився виступом завідуючої бібліотекою Світлани Хмільової.

  Наталія Семененко, пр. бібліотекар ЦБ.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше