• Вшановуємо Тараса Шевченка

         2014 рік ознаменований роком українського Кобзаря і національного Пророка – Тараса Григоровича Шевченка, ім`я якого об`єднує наш народ, а творчість – прославила Україну на весь світ.
         Багато різноманітних заходів з нагоди 200-ліття Тараса Шевченка проводиться і в бібліотеках Білої Церкви.
         Шкільну та студентську молодь вже більше 25 років об`єднує конкурс читців-декламаторів “Кобзарева зоря”, який визначає найкращих читців творів Т.Шевченка. Молодші ж школярі матимуть змогу проявити свої мистецькі здібності, взявши участь у конкурсі “Тараса думки будуть жити віки”. Всі ці заходи проходитимуть у декілька етапів: учні 1-3 класів та дошкільники позмагаються 3 березня у Центральній бібліотеці для дітей, а розпочинаючи з п`ятикласників і закінчуючи дев`ятикласниками – 4 березня у цій же бібліотеці. 5 березня Центральна міська бібліотека чекає бажаючих випробувати себе у конкурсі читців серед старшокласників та студентів і поборотися за звання переможця.
        Цього ж дня у ЦБ будуть підведені підсумки вікторини “Дніпріана Тараса Шевченка”, оголошеної ЦБС з 1 лютого по 1 березня та відбудеться церемонія нагородження найкращих знавців Тарасової творчості, пов`язаної з найголовнішою річкою України – Дніпром.
        Бібліотечну Шевченківську декаду 5 березня продовжать урочистості з підведення підсумків творчого конкурсу “Тарас Шевченко і моя родина”, які визначать переможців серед родин, сімей та індивідуальних учасників. Нагородження відбудеться у Центральній міській бібліотеці.
  Конкурс на кращу дитячу ілюстрацію до творів Тараса Шевченка проходить аж до 20 березня, а найталановитіших його учасників чекають дипломи і подарунки в день відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання на сцені Будинку органної та камерної музики.
        В усіх бібліотеках діють книжково-ілюстративні виставки, які розкривають книжкові фонди бібліотек, пов`язані з Т.Г.Шевченком – геніальним поетом, драматургом, художником, мислителем.

  Тетяна Біла.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше