• День безпечного Інтернету

         З кожним роком кількість користувачів світової мережі неухильно зростає. Більш того, разом із дорослими, доступ до комп`ютера отримують також і діти, а тому не секрет, що серед відвідувачів Інтернету зростає частка юної аудиторії. Інтернет – це не тільки величезне зібрання різноманітної корисної інформації, а й реальні загрози для маленьких користувачів глобальної мережі. Щоб повноцінно орієнтуватись у віртуальному просторі дитині треба вчитися отримувати  великі потоки інформації, дотримуючись основних правил безпеки в мережі.
         Саме тому 11 лютого у Інтернет-центрі проведено інформину “Інтернет-загрози для дітей”. Багато небезпек як для дітей, так і для дорослих приховано в Інтернеті, але знання цих небезпек дозволить їх уникнути: віруси, нелегальні та шкідливі матеріали, що не відповідають віковим особливостям і негативно впливають на фізичне та психічне здоров`я дітей (небажаний контент), кібер-хуліганство, виманювання інформації про дитину та її сім`ю з метою подальшого пограбування, шантажу, інтернет-зловмисники, он-лайн-хижаки, торгівля людьми, недостовірна інформація тощо.
        Діти уважно слухали і дізналися, які бувають інтернет-загрози, що таке “комп`ютерна залежність”, та як уникнути зв`язків з інтернет-хуліганами, також навчилися розпізнавати онлайн-загрози та ознайомилися з правилами безпечної поведінки в Інтернеті. А щоб краще запам`ятали, які небезпеки чатують на них в Інтернеті, їм було запропоновано переглянути відеоролики :
        “Безпека використання Інтернету”, http://www.youtube.com/watch?v=znVFMPJKSVc
        “Безпека в Інтернеті очима дітей”,  http://www.youtube.com/watch?v=FYFz_yLmQM0&list=PLRaQPRqOBrvIXBSef1SLBEZnw2XPTsmbf
        “Я – за безпечний Інтернет!”, http://www.youtube.com/watch?v=hjo8lOi8VNE
        Інтернет – це частина твого життя, зроби його безпечним!

  Юлія Волошина, редактор відділу інформаційно-краєзнавчої роботи.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше