• Бісерна мозаїка Наталії Музиченко

  Вигаптуй на небо райдугу-доріжку,
  Постели до сонця вишивку-маніжку,
  Щоб по цій доріжці з лебедями-снами
  Плавати до щастя білими човнами.
                                                Василь Симоненко

        Чи замислювались ви, як можна без слів розповісти про любов до рідної землі, до людей, які натхненно творять на ній? Митцям від Бога, за великим рахунком, достатньо голки з яскравою ниткою, аби в такий спосіб уславити свою “малу” й “велику” Батьківщину.
        Тож саме 5 лютого у Центральній міській бібліотеці для членів клубу “Водограй” Академії пенсіонерів з`явилась чудова нагода відійти від буденних клопотів і поринути у світ мистецтва вишивки.
        Ольга Соломаніна розпочала захід з розповіді про вишивку бісером,  історію виникнення бісерної мозаїки та познайомила присутніх з народною майстринею Наталією Музиченко, її іконами і  картинами, вишитими бісером,  які вперше були виставлені на персональній виставці.   
         Коли до слова була запрошена сама пані Наталія, вона з трепетом у голосі дякувала присутнім за такий теплий прийом. Майстриня розповіла, що оволоділа технікою вишивки бісером та опанувала основні секрети розмаїття відтінків і кольорів за рік. Але у бісерній мозаїці є тільки контури, немає світотіні, тому дуже важливо підбирати і тон, і колір. Стільки ж ще треба естетичного смаку, щоб все так гарно зробити! Це дійсно диво-майстриня!
        Під час своєї розмови з членами клубу “Водограй” майстриня заради відродження бісерної мозаїки запропонувала всім бажаючим завітати до бібліотеки на майстер-клас. Багато питань виникло у членів клубу до пані Наталії з приводу техніки вишивки та потрібних матеріалів.
        Всі присутні були в захваті від кожної її роботи. Теплі слова подяки, привітань прозвучали на адресу Наталії Музиченко.
        То ж у нас всіх є надія, що це древнє мистецтво в Україні, і зокрема, на Білоцерківщині набуде нового розквіту.

                                         Тетяна Кириленко, завідуюча відділом бібліотеки.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше