• Наша сила в єднанні

         В цей тяжкий для України час протистоянь у суспільстві українці тягнуться  один до одного  та прагнуть відновлювати і нагадувати про наші споконвічні цінності.
        20 січня 2014 року Академія пенсіонерів разом з громадськістю міста провели зустріч з Великим сином України, Героєм України, поетом та громадським діячем Борисом Іллічем Олійником. На сьогодні він являється дійсним членом НАНУ, головою Українського фонду культури, почесним академіком Академії мистецтв України, лауреатом Державної премії СРСР і Державної премії УРСР. 
        Опікувався організацією цього заходу почесний член Академії пенсіонерів та нашого клубу “Чарівна мить”, заслужений працівник культури України, почесний громадянин міста Біла Церква  та близький друг Бориса Ілліча  Анатолій Іванович Кульчицький. 
     


             


         Першою зустріла великого митця бібліотека №10, що на масиві Піонерський. Її завідувачка Ганна Нагорна провела невелику екскурсію своїми володіннями, розповіла про читачів, показала приміщення майбутнього музею М.Вінграновського. Поет залишив свій запис в книзі почесних гостей бібліотеки та подарував їй декілька своїх книг із автографом.
        Надзвичайно душевна та змістовна зустріч Б.Олійника з шанувальниками його творчості відбулася на гостинній сцені Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського. Зачаровано слухали присутні живе слово поета. Чудові вірші, переплетені нитками тонкого гумору,  проникали в серця, западали в душі. Учасники поетичного вечора відчували безперервний зв`язок поколінь в  житті, труді, культурі і творчості, бо саме це і відображало слово митця. 
        Поезія Бориса Олійника – це жива і всім зрозуміла історія нашої країни.
        Слова вдячності Борису Олійнику за його талант та працьовитість, небайдужість та щирість, за гумор і щедрість душі прозвучали від шанувальників його творчості. У виконанні  акторів театру та школярів міста звучали пісні на слова великого співця України та його вірші. Поет захоплено їх слухав і був дуже вдячний учасникам концерту та порадував їх своїми новими збірками з авторським надписом. 

  В.І.Маціон, член клубу “Чарівна мить” Академії пенсіонерів м. Біла Церква.
                                                                                                  
                                                                      Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше