• День нової книги у бібліотеці

         29 січня у бібліотеці №10 зібралися шанувальники новинок художньої літератури.
         Бібліотекарі запропонували читачам виставки нової літератури: “Увага! Нові книги!”, “Нові надходження – до ваших послуг”, “Люби своє! Читай українське!”, на яких були представлені книги письменників-краян, новинки українських видавництв, книги подаровані читачами та придбані за кошти самих користувачів бібліотеки.
        Провідний бібліотекар філії Людмила Туткевич підготувала для користувачів експрес-інформації, присвячені літературним новинкам місцевих авторів, а Олександра Заворотня провела огляд дитячої літератури “Радимо прочитати” для маленьких читайликів.
        У цей же день відбувся і звіт бібліотекарів перед читачами з символічною назвою “Ми все робимо для Вас…”, який щорічно проводиться у книгозбірні в останню середу січня.
        Завідувачка бібліотекою Ганна Нагорна ознайомила присутніх з підсумками роботи бібліотеки за минулий рік та подякувала усім, хто подарував книги для поповнення книжкового фонду. Читачі поділилися враженнями про роботу бібліотеки і внесли пропозиції щодо її покращення та збереження книжкового фонду.

  Людмила Туткевич, провідний бібліотекар філіалу №10.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше