• Історичний урок єднання

         Соборність… Це дивне слово відразу викликає в нашій уяві велич храму Святої Софії, її золотоверхі маківки та мелодійний перегук дзвонів.
  Але сьогодні, коли День Соборності проголошений національним святом, коли йдуть пошуки злагоди і порозуміння в країні, це явище потребує осмислення сконцентрованого в ньому історичного досвіду боротьби за єдність, незалежність і державність.
         В центральній бібліотеці для дітей до цього свята проведено історичну годину “Соборна мати Україна – одна для всіх як оберіг”. Провела її головний бібліотекар Антоніна Даценко  з учнями 10-А класу БЗШ №11 (класний керівник Т.О.Нужна).
         Яка дата минулого стала основою Дня Соборності, хто був її ініціаторами і творцями акту злуки, які величні і драматичні події судилося пережити країні на шляху до всеукраїнського єднання? Про все це учні довідалися із розповіді.
        Але мета заходу не тільки розповісти про урочисту подію, а й підштовхнути дітей до розмірковування: як надалі розбудовувати Україну, який внесок до її єднання може зробити кожен. В ході заходу учні прочитали поезії про Україну.
        Бібліотекар ознайомила юнаків з книгами, які допоможуть більше дізнатися про цю подію.
        Заключною частиною історичної години був бібліографічний огляд літератури біля книжкової виставки “Україно, соборна державо, сонценосна колиско моя!”

                                                  Інна Кабула, бібліотекар І категорії.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше