• Мелодії різдвяних свят

          Серед усіх свят українського народу новорічно-різдвяні полюбляють найбільше та святкують весело. Віншують один одного колядками, щедрівками, засівають оселі зерном та бажають господарям гараздів.
        Ось і в бібліотеці №8 відбулося цикл заходів до новорічно-різдвяних свят. Це і виставка-інсталяція старовинних новорічних іграшок, виставка серветок новорічної тематики, пляшок з декупажем, витинанок.
   

        10 січня у бібліотеці проведений вечір для жителів мікрорайону “Рік Новий – казковий час”. Ведуча, пр. редактор В.Тимошенко цікаво розповіла про святкування року Голубого коня, а бібліотечний театр “Співограй” показав глядачам виставу. За основу сценарію взяті улюблені твори класиків української літератури І.Карпенка-Карого “Мартин Боруля”, І.Нечуя-Левицького “Кайдашева сім`я” та М.Старицького “За двома зайцями”. Актори-аматори Л.Єгорова, Н.Мальчукова, Е.Чайка, М.Боровик, Г.Василенко, К.Ніколенко, О.Омельчук майстерно зіграли героїв, які в новорічну ніч зійшли з книжкових полиць до глядачів. Родзинкою вистави була маленька ведуча Настуня Ходисько (БЗШ №11), за її грою не можливо було спостерігати без усмішки, її палкі оченята сяли зорями по всьому залу та дарували тепло присутнім.
        14 січня до бібліотеки завітали представники громадської організації “Асоціації пенсіонерів” та академісти клубів “Золота осінь”, Вечірні зорі”, які в день Святого Василя співали новорічні вітальні пісні та щедрим засіванням бажали господарям щастя, добробуту, багатства. Бібліотечні працівники з вдячністю приймали вітання та дякували колядникам.

   Світлана Хмільова, зав. бібліотекою №8.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше