• Бібліотечні традиції

       Вже кілька років у бібліотеці № 10 відбуваються традиційні Новорічно-Різдв’яні зустрічі ветеранів Великої Вітчизняної війни і праці з депутатами міської ради. 2014 рік не став виключенням і 6 січня відбулася така зустріч, яка ще й співпала із святкуванням 70-ї річниці визволення нашого міста від німецько-фашистських загарбників, що створило особливу атмосферу.
      У сяйві нагород і щирих посмішок ветерани дружними оплесками зустріли народний вокальний ансамбль бібліотечних працівників “Калина” (художній керівник Олександр Давиденко). Незмінною ведучою заходу є завідувачка бібліотекою Ганна Нагорна.
      Цікавими розповідями про свою бойову молодість поділилися з присутніми В’ячеслав Андрійович Вєдєрніков та Юрій Андрійович Газін. 
      

       Не забарилися й депутати: Олександр Ореховський і Андрій Король. Прийшли вони не з порожніми руками. З теплими словами вдячності і шани ветеранам війни були вручені подарунки. І ще така цікава деталь: за сприяння депутатів, зусиллями упорядників Ганни Нагорної і Олександри Заворотньої до 70-ї річниці визволення Білої Церкви від німецько-фашистських загарбників, була видана книга спогадів ветеранів мікрорайону № 1.       Усім авторам спогадів, присутнім на зустрічі депутати вручили по два примірники книжки із символічною назвою “Живуть поряд з нами герої”. 

  Марія Постоєва, читачка бібліотеки № 10, учасниця зустрічі.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше