• Благодійний конкурс “Нова радість стала”

       Особлива духовна радість охоплює кожного з нас у ці святі різдвяні дні, коли весь світ святкує народження Ісуса.
        У бібліотеці-філіалі №9 відбувся благодійний конкурс “Нова радість стала” на кращу новорічно-різдвяну листівку, який об’єднав читачів бібліотек міста, відвідувачів недільної школи Спасо-Преображенського Собору, вихованців студій декоративно-вжиткового мистецтва “Берестяночка” (керівник В.Коробко) та “Азалія” (керівник Л.Красніцька-Луцик), Володарської школи-інтернату (керівник В.Опаряк).  Всього в конкурсі взяли участь 60 волонтерів, тобто читачів-добродійників, які представили свої роботи для подальшої передачі їх білоцерківцям, котрі потребують уваги зі сторони громади. При визначенні переможців працювало журі у складі художників В.Вовченка, майстрині-берестянниці В.Коробко, бібліотекаря І Люшинської.
        

        Підведення підсумків та нагородження переможців розпочалося колядками у виконанні маленького читача Діми Бондаря та солістки народного вокального ансамблю “Калина” Лариси Кузьмінської. Актори лялькового театру “Золотий ключик” підготували різдвяну виставу “Вже Різдво іде до хати – нам пора колядувати”. Дипломи і подаруночки учасники отримали завдяки спонсорській підтримці приватного підприємця А.Сітко.
        Талановиті юні читачі міських бібліотек, віком від 3-х до 14-ти років, у своїх маленьких мистецьких витворах поділилися частинкою свого доброго серця, почуттями щирої новорічної радості і людського щастя з усіма, хто побував на виставці. Адже за умовами конкурсу кожна листівка вручена напередодні Різдва Христового соціально незахищеним верствам населення: дітям-інвалідам, дітям-сиротам, самотнім людям похилого віку, щоб у ці святкові дні ніхто не відчував себе одиноким і забути.

  Тетяна Сулейманова.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше