• Новий рік приходить, щастя в дім приносить

          Ось і настали найкращі зимові дні – казкові, веселі, багаті на свята, подарунки та дива. Вихованці Центру розвитку дитини “Дошколярик”, що працює у бібліотеці №9, стали учасниками новорічного дійства “Новий рік приходить, щастя в дім приносить”.
      Розпочалася казка пригодами Баби Яги, яка з усіх сил намагалася налякати дітлахів і не дати можливості Діду Морозу і Снігурочці привітати дітей з Новим роком і вручити їм подарунки. Але, дякуючи добрим друзям дошколяриків, їй це не вдалося.
         Щоб сподобатися гостям маленькі читайлики розповідали вірші, співали пісні різними мовами, танцювали разом з Пеппі Довгою Панчохою, водили хороводи з Віхолою, розгадували загадки та грали у цікаві зимові ігри.
        У театральному дійстві взяв участь талановитий юний співак, лауреат першої премії Міжнародного фестивалю “Планета мистецтв” та призер дитячого конкурсу естрадної пісні “Евридіка” Артур Сітко.
        У ролі Снігуроньки на святі виступила десятикласниця колегіуму Вікторія Козеренко. Роль Баби Яги виконали Альона Мацюк та Юлія Паустовська, учениці 9 класу БЗШ №6. Пеппі Довгою Панчохою стала Ліза Обиденкова, дев’ятикласниця СПМШ №16. Та найбільше дітям сподобався Дід Мороз, який був надзвичайно добрим і щедрим. Адже він вручив дітям подарунки, про які вони мріяли цілий рік.

  Світлана Могорит, зав. сектором філіалу №9.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше