• Диво-дивне… ярмарок

        У бібліотеці-філії № 10 відбулася неабияка подія – виставка-продаж і не просто продаж, а справжній аукціон, на який члени клубу Академії пенсіонерів виставили власноруч виготовлені вироби – справжнє чудо людської творчості та майстерності. Не можна було очей відвести, захопленню не було меж. Всі були просто зачаровані побаченим. І вишивки стрічками Ольги Сиволоцької, і вишиті хрестиком і бісером картини Неоніли Легкодух, Ніни Левченко, Марії Габададзе, незрівнянні рушники і серветки Людмили Левченко, в’язані речі Майї Скалиги, казкові квіти із шкіри Лідії Маніної, чудо-прикраси Любові Болобан, ляльки-мотанки Людмили Гирявець, вироби із старих газет зроблені дуже цікавим і, як стверджує майстриня Ірина Ґуральник, простим способом вражали присутніх, радували й дивували одночасно. Кожна учасниця виставки з охотою розповідала про свої творіння.
        Майстерно провела аукціон завідувачка бібліотекою Ганна Нагорна. Багато що із виставленого на продаж, було успішно продано. Не утримався від спокуси і придбав декілька речей куратор клубу “Журавка” Андрій Степура.
        У залі безперервно лунали оплески. На початку дійства у виконанні жіночого вокального ансамблю “Спадщина” (керівник Н.Левченко) прозвучали дві жартівливі народні пісні про ярмаркування: “А я молода на базар ходила” та “Ой на горі ярмарок…”.
        Все це вкотре доводить, що і на пенсії можна жити цікаво!

  Марія Постоєва, координатор клубу “Журавка”, читачка філіалу № 10.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше