• Святий Миколай і в нашу бібліотеку завітав

          Вже стало доброю традицією проведення свята Миколая у бібліотеці-філії №6. Цього року бібліотекарі підготували пізнавально-розважальну програму “Миколай, Миколай, до нас в гості завітай!” для членів гуртка “Чарівний пензлик”. Дітям була запропонована розповідь про життя св. Миколая Чудотворця, найвизначнішого Святого християнської церкви, який є покровителем сиріт і заступником скривджених. Бібліотекарі ознайомили їх з народними прикметами, пов`язаними з цим святом. Гуртківці читали вірші, загадки, прислів`я, співали пісні про Святого Миколая та про зиму і з великим натхненням розповідали легенди про Святителя.
          Привертала увагу яскраво оформлена тематична поличка “Святий Миколаю! Принеси із раю книжечок багато, читати у свято”. Керівник гуртка Людмила Красніцька-Луцик запропонувала дітям намалювати своє бачення свята, що з цього вийшло, оцінювали батьки і самі юні художники, оформлюючи “Мистецьку галерею”.
          Завітавши на свято, кожен проявив свої творчі здібності, отримав величезне задоволення від участі у цікавих конкурсах, різноманітних іграх та вікторинах. Діти весело провели час у бібліотеці і отримали у подарунок яскраві враження та солодощі – миколайчики з Чарівного чобітка. Свято Миколая запам`ятається і читачам, і бібліотекарям.

    Надія Гаврилова, завідувачка філіалом №6.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше