• Новорічні пейзажі

  Подивіться, подивіться –
  Скільки зоряних прикрас!
  І ніде нема ялинки
  Отакої, як у нас!
  Нам дуже, дуже весело
  Це свято зустрічати,
  Сьогодні разом з вами
  Співати й танцювати.

         Таке новорічне привітання усім перехожим нібито промовляють Дід Мороз, Снігуронька, Сніговички, Конячки – символи наступного року та інші новорічні персонажі, які у веселому хороводі серед яскравих прикрас, кружляють навкруги ошатних ялинок у вітринах центральної бібліотеки для дітей. Вони радують і дорослих, і дітей., а особливо малюків, яких мами піднімають на руках, щоб вони побачили цю сяючу всіма фарбами виставку. Можливо, це їхнє перше знайомство з самим чудовим святом – Новим роком.
        Організували цю незабутню зустріч з казкою наші читачі, маленькі майстри та умільці. Свої творчі роботи вони створювали на уроках праці у БЗШ №4, гуртках клубів за місцем проживання “Прометей” та “Вікторія”. Новорічні фантазії відтворені в яскравих малюнках юних художників. Є тут і вироби з солоного тіста, бісеру, квілінг – це казкові тварини, ангелики.
        Фантазії дітей невичерпні. Нещодавно у читальній залі бібліотеки експонувалася літня виставка і ось нова зустріч з дитячою творчістю. На цей раз ще більш різнобарвна та цікава.
        Отже, вітаємо усіх з наступаючими святами. Бажаємо здійснення мрій та творчих успіхів.

  Валентина Голубенкова, зав. сектором ЦДБ.

  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше