• Українські вишиванки, наче райдужні світанки

        Вишивка – улюблене заняття для багатьох людей. Це частина нашої культури, побуту, родинних звичаїв. Щиро захоплена вишиванням людина перетворюється на справжнього майстра. Це відчули присутні на відкритті першої персональної виставки родини Побережець, Ніни Миколаївни та Наталії Олександрівни, у бібліотеці-філіалі №6.
        Майстрині-вишивальниці представили на виставці 50 робіт. В їхньому доробку вишиті рушники, серветки, вишиті ікони, але найпопулярнішими є квіткові мотиви. Це піднесений світ краси і фантазії, поетичного осмислення природи, схвильована розповідь про думки та почуття людини, світ натхненних образів, що сягають своїм коріння далекого минулого.
        Відвідувачі виставки мали можливість почути вірші, у яких оспівується українська вишивка у виконанні бібліотекарів. Привітала бабусю і наймолодша учасниця династії Оксанка Цаплюк, яка прочитала вірш Миколи Сови “Вишиванка”, і колеги з Академії пенсіонерів. За активну участь у підготовці та проведенні свята Ніна Миколаївна та Наталія Олександрівна нагороджені грамотами Білоцерківської ЦБС та подарунками від депутата міської Ради Валерія Рабенка.
        Запрошуємо усіх бажаючих відвідати виставку, яка працює до 27 грудня з 9-00 до 18-00 щодня, окрім суботи. Гадаємо, що ця чудова експозиція подарує усім відвідувачам гарний настрій і надихне створити щось незвичайне.

  Надія Гаврилова, завідувачка філіалом №6.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше