• Дівочі посиденьки “Мені сорочку мама вишивала”

         Нещодавно у бібліотеці-філії №1 відбулися дівочі посиденьки. Розпочала вечорниці завідувачка бібліотекою-філією №1 Валентина Шлапацька такими словами: “Для того, щоб був спадок, треба виховувати на споминах”.
         Усі присутні на святі мали нагоду поринути в атмосферу минулого, згадати українські страви, рецепти приготування, покуштувати їх. До речі, для максимального відтворення традицій, страви подавалися виключно у старовинному посуді: розписних полумисках, глечиках. Колориту дійству додала сучасна слайдова презентація, у якій розповідалося про сорочку, плахту, керсетку, інші елементи одягу, про які ми не пам`ятаємо, або й не знаємо.
        Дівочі посиденьки – чудова нагода не просто відпочити, але й поспілкуватись, почути щось цікаве, обговорити останні новини, обмінятись рецептами смачних страв, послухати розумної поради.
        На святі були присутні наші друзі-читачі: родина Дегтяренків, читачки Тетяна Контуш, Станіслава Зброжек, учасники хору “Від серця до серця” Наталія і Олександра Михайловські, Тетяна Савенко, Катерина Барус, давній друг бібліотеки журналістка Олена Ткаченко.
  Викликала захоплення виставка в`язаних черевичків “Chobitok fashion” Марії-Лурдес Дегтяренко.
        Олена Ткаченко провела маленький майстер-клас для тих, хто хоче швидко зробити подарунок рідним своїми руками, наприклад – вишуканий шарфик за один вечір. А її декупажні сувеніри – справжні витвори мистецтва, спонукали всіх до роздумів: “Чому б і мені таке не створити?”.          Катерина Барус розкрила секрет нового життя старого хутра – шаль з хутряних кульок та гарні теплі капці.
        Христинка Дегтяренко потішила  присутніх стильним українським хіп-хопом, а учасники хору “Від серця до серця” порадували українськими піснями.
        Словом, посиденьки прийшлися до смаку кожному, хто на них побував і хто пишається своїм українським походженням.

  Лариса Кузьмінська, бібліотекар філії №1.
                                               Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше