• Тиждень права у Центральній бібліотеці для дітей

        В рамках Всеукраїнського тижня права у центральній бібліотеці для дітей відбулася бесіда-діалог “Сумління. Порядність. Відповідальність”. На зустріч із восьмикласниками БЗШ №4 завітали оперуповноважений відділу кримінальної міліції у справах дітей капітан Олександр Гребеніченко та студенти 4-го курсу юридичного факультету БНАУ Лілія Зозульська та Тетяна Майорко.
        Майбутні фахівці Лілія та Тетяна розповіли підліткам про кримінальну та адміністративну відповідальності неповнолітніх. Враховуючи те, що дівчата не так давно самі стали дорослими, важливі речі, про які вони говорили, не звучали повчально та відсторонено. Спілкування нагадувало бесіду друзів.
        Олександр Гребеніченко вже не вперше зустрічається з читачами ЦДБ. Цього разу були розглянуті ситуації, взяті з реального життя. Капітан міліції розповів про долі дітей, які стали на хибну стежку, наголосив на тому, що з їхнього життя випав вагомий відрізок часу, коли вони могли б здобути освіту, приносити радість своїм рідним, спілкуватися з однолітками. Основною думкою зустрічі стало те, що перш ніж щось вчинити, потрібно задуматись, які наслідки за цим можуть стояти.
        Бібліотекарі запросили на захід волонтерську бригаду “Твори добро” ДНЗ БПТУ ім. П.Поповича, лауреатів літературно-мистецького конкурсу “Малишкові стежки”, неодноразових переможців обласних та Всеукраїнських конкурсів: Сергія Сороку, Анастасію Марченко, Максима Фесенко, Романа Щасливого, Антона Лисенко, Сергія Плиганя. Увазі присутніх були запропоновані літературно-музична композиція, вірші українських корифеїв, авторські пісні під акомпанемент гітари.
        Керівник волонтерської бригади Марина Василенко зауважила, що всі її вихованці творчі, цілеспрямовані, законослухняні. Ці хлопці і дівчата знаходять у своєму житті час для духовного розвитку, можливість дарувати добро та радість оточуючим.

  Олена Корнієнко, зав. відділом ЦДБ.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше