• І лірик, і гуморист...

        “Молода та рання” – перша збірка молодої поетеси Руслани Вихрестенко. Це книжка дитячої лірики й гумору. Зовсім юна Руслана зуміла створити галерею гумористичних персонажів. Це явище в літературі особливе, оскільки гумор і сатира - поле діяльності досвідчених авторів.
        У передмові до книги Володимир Дідківський, член НСПУ, керівник літературного клубу “Поетичні озерця”, вихованкою якого є Руслана, пише: “Талант у Руслани Вихрестенко справді особливий. Ще в шкільні роки дівчинка почала писати ліричні вірші. Друкувалася в шкільному літературному альманасі, в місцевій періодиці, виступала на радіо. Брала участь у змаганнях МАН в номінації “Література”, займала призові місця.
        Школу Руслана закінчила з медаллю і вирішила пов`язати своє життя з журналістикою. Одночасно шукала свій жанр, власну стежину в літературу.
        Маючи веселу вдачу і щиру душу, неабияке почуття гумору, спробувала свої сили в жанрі сміхотворення. І не без успіху.
        Відомо, що гумор – жанр унікальний: для гумориста потрібне особливе світовідчуття і неабиякий життєвий досвід. Але Руслана Вихрестенко зуміла насмішити і ровесників, і дорослих. Досить згадати її виступ на гуморині в Київському обласному академічному театрі ім. П.Саксаганського, де її, наймолодшу учасницю, дуже тепло сприйняла вибаглива білоцерківська публіка. Це, звичайно ж, успіх.
        Юна поетеса працює сьогодні журналістом і фотокореспондентом в одній із престижних міських газет, але літературної творчості не полишає.
        Руслана – член поетичного клубу “Озерця дитинства”, що працює при Білоцерківській центральній районній бібліотеці. Там і шліфує свою майстерність.
        “Молода та рання”... Наче сама про себе сказала Руслана Вихрестенко.
        Варто нагадати авторці, що гумор – не завжди вдячна справа, особливо сатира. Окрім таланту, потрібна ще й сміливість.
        Благословляючи першу ластівку на світ Божий, хочеться побажати поетесі: ні пуху ні пера!... А ще нагадати гасло:

  Таке у гумориста кредо:
  Мастити дьогтем, а не медом!
        Дотепного слова й гострого пера тобі, Русланко!  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше