• Україна там, де ми

        6 грудня у бібліотеці №1 для дітей відбувся “круглий стіл” “Україна там, де ми”, приурочений Дню збройних сил України.
        Спільно з колективом бібліотеки (зав. бібліотекою Валентина Шлапацька) захід готували Київсько обласна організація ТСО України і начальник управління організаційної, кадрової та адміністративної роботи, відповідальний секретар ЦК ТСО України Володимир Віжунов.
        В діалозі  взяли участь голова Київської обласної організації ТСО України  Довгань Віктор Михайлович, заслужений тренер України з автомобільного спорту, почесний працівник фізичної культури і спорту України Запольський Борис Самуїлович, директор Білоцерківського технічного коледжу ТСО України Кучерук Олександр Федорович, керівник Білоцерківського “Стрілецько-спортивного клубу” ТСО України Габлюк Анатолій Васильович, педагог-організатор Бечко Наталія Іванівна БСШ №1 та одинадцятикласники цієї школи.
        Після  “круглого столу” для старшокласників провели екскурсію  в Білоцерківський технічний коледж ТСОУ та у стрілецькому спортивному клубі “Тир”  відбулися змагання з кульової стрільби між хлопцями і дівчатами. Переможці отримали дипломи від голови Київської обласної організації ТСО України  Довганя Віктора Михайловича.
                                              

  Шлапацька Валентина, зав. бібліотекою №1.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше