• Кращий читач літа

  Книга є найкращим другом дитини. Вона формує характер, вчить добру і людяності, виховує почуття любові до батьків , до своєї країни. Саме тому центральна бібліотека для дітей під час літніх канікул для пожвавлення читання книг дітьми та прищеплення любові до книги оголосила конкурс серед юних читачів бібліотек міста “Кращий читач літа 2007”.Підсумки цього конкурсу пройшли в останні дні вересня. Професійне журі , у складі якого були завідуючі бібліотек на чолі з головою – директором благодійного фонду “Допомога дітям Чорнобиля” О.Г. Івановою визначило переможців.


  Серед тринадцяти учасників , які були представлені на заключному етапі, визначили чотирьох переможців. Завдання для конкурсантів були цікаві, але водночас потребували знання змісту прочитаних книг, вміння охарактеризувати головних героїв, захоплююче розповісти про улюблену книгу, відповісти на запитання журі та відгадати вікторину.

  Переможцями стали юні книголюби, які показали свою кмітливість, ерудицію, почуття гумору і, безумовно, знання книг. Це Ушакова Олена, учениця 8 – А класу ЗОШ №11, читачка бібліотеки №2, Матвєєв Максим, який навчається у 6 класі гімназії №1 і є читачем ЦДБ, п`ятикласниця ЗОШ №5 Титарчук Марія, активна читачка бібліотеки №10, та один з найменших конкурсантів – учень 4 класу ЗОШ №6 Семенченко Віталій ,читач бібліотеки № 5.Переможці отримали дипломи , а на святі з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек їм голова журі О.Іванова вручила останню книгу з серії пригод Гаррі Поттера.

  Про значну роль книги в пізнанні світу, у здобутті знань розповіла учасникам свята заступник директора ЦБС Р. П.Григоренко, яка була ведучою конкурсу.

  Хочеться привітати з перемогою наших юних читачів і побажати усім школярам нових цікавих книг та зустрічі з гарними і добрими героями.

  Н.Мацюк, зав. Бібліотеки №5, член журі.

  Гриф .- 2007.- №41 .-С.11.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше