• Зимові діалоги

        У виставковій залі бібліотеки №8 відкрилась 19-а щорічна виставка Спілки професійних художників міста,  яка буде працювати до 21 грудня. Учасники виставки – члени Національної Спілки художників – Олександр Дмитренко, Крістіна Смєлова, популярні в місті художники – Володимир Панфілов, Тетяна Губрій, Анатолій Кирилюк, Сергій Студзінський,  Валерій Вовченко, Ольга Мілейко, Тетяна Дмитренко та молоді художники Тетяна Чупіс і Тетяна Максимова.
        Голова Київської обласної Спілки художників О.Дмитренко привітав Світлану Паламарчук з присудженням їй міської літературно-мистецької премії ім. І.С.Нечуя-Левицького за 2013 рік та повідомив про надання стипендії голови Київської обласної держадміністрації на 2014 рік Крістіні Смєловій як молодій творчій художниці.
        Людмила Яценко, голова Спілки дрібних підприємців міста, привітала художників і жителів Білої Церкви із цікавою виставкою та закликала їх докласти зусиль, щоб зберегти для міста Кімнату казок у Центральній бібліотеці для дітей. З цією метою 30 січня 2014 року планується провести “Олександрійський бал”, а  кошти направити для   реставрації цієї перлини петриківського розпису  у дитячій бібліотеці.

  Любов Михайлюк, гол. методист бібліотеки №8.
          Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше