• Друзі за листуванням

         До численних друзів бібліотеки №9 приєдналася відома українська дитяча письменниця Оксана Лущевська, яка зараз навчається і проживає у США. Пані Оксана родом з невеличкого містечка Тальне Черкаської області. Після закінчення школи навчалася на філологічному факультеті Уманського Державного педагогічного університету імені Павла Григоровича Тичини.
         З 2010 по 2012 роки навчалася в магістратурі Пенсильванського державного університету  (США). Вивчала  російську літературу  та компаративістику, а також  дитячу літературу  та дитячі студії. Нині – аспірантка  Університету Джорджії.
  Оксана Лущевська авторка книжок для дітей: “Дивні химерики, або Таємниця старовинної скриньки”, “Різдвяні повісті”, “Життя видатних дітей”,  “Друзі за листуванням”, “Найкращі друзі”...
         4 грудня  ми підготували скайп-зустріч письменниці з восьмикласниками Білоцерківського колегіуму. Розпочався захід обміном  листами української дівчинки Ксенії і американського хлопчика Еріка, які познайомилися в таборі відпочинку і стали найкращими друзями. Ролі головних героїв виконали учениця СПМШ №16 Аліна Захарова та учень колегіуму Артур Сітко. Крім того,  Артур виконав пісню “Він чекає на неї” Олександра Пономарьова, яка зачепила за душу кожного учасника заходу.
        Письменниця розповіла про свою творчість, про життя в іншій країні, про важливість читання, як складової інтелектуального розвитку, дуже цікаво відповідала на запитання читачів, поділилася думками про розвиток української дитячої літератури та про толерантність, без якої існування людини в сучасному світі неможливе.
        Година спілкування пролетіла непомітно. Залишилося багато запитань у юних читачів, на які Оксана Лущевська пообіцяла відповісти наступного разу.

              Світлана Могорит, зав. сектором бібліотеки №9.
                             
       Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше