• Права малят

           В рамках  Всеукраїнського тижня права в бібліотеці №6  з вихованцями ДНЗ №8 (вихователь Вікторія Царенко) та учнями БЗШ №23 (класовод Олена Берегова) проведена правова година “Знай свої права, дитино!”.
           Разом з бібліотекарем Людмилою Романюк діти мандрували по країні Дитячих прав, а допомагала їм у цьому книга “Конвенція ООН про права дитини”. “Казкова правова вікторина”, у якій на прикладі героїв відомих казок бібліотекар роз`яснювала статті Конвенції про права дитини, викликала багато гарних емоцій у наших відвідувачів. Описуючи негативні ситуації, в які потрапив той чи  інший казковий герой, діти визначали яке право Конвенції  було порушено стосовно цього героя, оцінювали ситуацію, аналізували вчинки героїв.
          Твори В.Сухомлинського, які зачитувала Людмила Миколаївна та книги з тематичної підбірки “Я і мої права” допомагали дітям краще запам`ятати права. Діти, в свою чергу, читали  вірші та робили аплікації, які розкривають статті Конвенції про права дитини і добре усвідомили, що у кожного з них є права, тому їх повинні  знати всі, щоб захистити себе, якщо хтось хоче їх образити. Та слід знати не лише свої права, але й обов`язки і виконувати їх сумлінно.

    Наталія Янківська, бібліотекар філії №6.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше