• Право, засноване для користі людства

          Всеукраїнський тиждень права у бібліотеці №3 розпочався 2 грудня 2013 року загальносистемним Днем інформації “Правова культура молоді”, що  включав виставку-імпульс “Вивчай! Знай! Виконуй!”, прес-дайджест “Шляхами права” (за програмою “Нове й передове з газет та журналів”), годину корисного спілкування з юристом “Право від А до Я”, проведену з учнями  9-Б та 10-А класів БЗШ №15 та годину несекретної інформації “СНІД у запитаннях і відповідях”.
          Данилюк Ярослав Миколайович просто і доступно ознайомив учнів з їхніми основними правами та обов`язками як неповнолітніх. Правознавець зробив акценти на тому, як бути готовими до звернення представників правоохоронних органів з метою затримання, арешту, обшуку. Були наведені типові приклади різних ситуацій, у які можуть потрапити школярі, тому акцентували увагу на поведінку молоді  у даних випадках. Юрист наголосив, що варто знати і пам`ятати, адже кожен новий день наближає учнів до повноліття. І те, що вчора вважалося дитячими пустощами, сьогодні стане правопорушенням, а то й злочином, за який відповідати вже не батькам, а їм самим. Старшокласники отримали відповіді на свої запитання. Ярослав Миколайович запросив присутніх звертатися за юридичною допомогою і порадою у разі необхідності.
          А 4 грудня провідний бібліотекар О.М.Дишлева разом із завідувачем  бібліотекою училища Н.Я.Глабець підготували і провели бесіду-діалог “Ступінь свободи і міра відповідальності”  для учнів ДНЗБПТУ ім. П.Поповича.

    Тетяна Драбинко, пр. бібліотекар філії №3.    Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше