• Діти пишуть листа до Діда Мороза

         Новий рік вперто прямує до нас. Здається, ще мить і він гучно постукає в двері, і подарує нам усім гарний настрій, витівки хитрого морозцю і легкокрилі танці сніжинок. А ще подарунки! Як же без них?! У великому червоному мішку Дідусь Мороз везтиме їх з далекої Лапландії через хуртовини і заметілі. А щоб отримати подарунки, треба написати йому листа.
         Саме 4 грудня вважається Днем замовлень подарунків. Щоб допомогти  своїм маленьким читачам написати листа і отримати бажаний подарунок бібліотекар філіалу №6  Наталія Янківська вирушила в гості до учнів 3-го класу БЗШ №23 (класовод Ірина Пащенко) та розповіла дітям, як правильно написати листа, адже, лист Діду Морозу – це казка, яка стає реальністю. Бібліотекар підказала, що в листі потрібно, перш за все, розповісти про самого себе,  про свої досягнення за минулий рік. А найголовнішим є не тільки замовлення подарунка, а важливо ще й самому зробити свій подарунок Діду Морозу, прикрасивши конверт.
        Познайомившись з основними правилами написання листа, діти вирішили надіслати колективний лист з побажанням отримати один подарунок на всіх. Написавши листа, вони поклали його у конверт  і доручили старості класу відправити  адресанту.
        А ще бібліотекар ознайомила дітей з книгами В.Герланець  “Новорічні пригоди”, В.Близнюка “Новорічний Всюди літ” при допомозі якого можна потрапити в царство новорічних див та збіркою “Ой весела в нас зима”, до яких вони проявили неабиякий інтерес.


  Людмила Романюк, бібліотекар  філії №6.
  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше