• СВЯТО БІБЛІОТЕКАРІВ І ЧИТАЧІВ

  28 вересня 2007 року відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Із професійним святом книголюбів Білої Церкви та хранителів книги міських бібліотек привітав заступник міського голови М.Антонюк, який вручив відзнаки міського голови завідувачці відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС Т.Білій, молодому науковцю, завідувачу інформаційно-краєзнавчого сектора Є.Чернецькому та багаторічному благодійнику бібліотек, приватному підприємцю С.Прищепенку. Одинадцять кращих працівників бібліотечної системи також нагороджено подяками і грошовими преміями міського голови.


  Книгині отримали вітання і подяки від голови міської профспілкової організації працівників культури Г.Драпой, директора ЦБС, заслуженого працівника культури України П.Красножона, який відмітив грамотами за творчу співпрацю редакції газет «Замкова гора», «Гриф», «Сім`я», «Спортивна Київщина», «Юр`ївська земля», кореспондента газети «Копейка» Н. Вересневу, редактора місцевого радіо Н.Кравченко, письменників Т.Шарову, А.Гая, А.Гудиму, В.Іванціва, П.Розвозчика, В.Грабовського, Н.Опанасенко та В.Євтушенка, які у свою чергу висловили віршовані вітання служителям мудрості і знань. Відзначені грамотами також генеральний директор Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського В.Усков, директори державного ліцею М.Яременко та гімназії №1 Б.Смуток, голова правління ВАТ «Білоцерківська друкарня» А. Голос, видавець О. Пшонківський та керівники громадських організацій жіночого міськрайонного осередку «Союз українок» Т.Павленко, Міжнародної жіночої громади Н.Гаврилову та Міжнародної благодійної організації «Допомога дітям Чорнобиля» О.Іванову.

  Значну допомогу у проведенні культурно-просвітницької роботи бібліотекам надають педколективи шкіл мистецтв №1,4,5, школи-ліцею №3, музичної школи №2, які також нагороджені грамотами.

  Напередодні цього свята у ЦДБ були підведені підсумки дитячого читацького конкурсу «Кращий читач літа 2007», на якому журі визначило переможців. Цих хлопчиків і дівчаток відзначено дипломами директора ЦБС та подаровано їм нове видання книги про Гаррі Поттера, яке вручила О.Іванова.

  А. Гай та О. Пшонківський передали у дар бібліотекам книги, випущені їхніми видавництвами, а А. Голос допоміг видати першу бібліотечну газету «Бібліо Світ». З подарунками до бібліотек завітали й інші благодійники: від П.Мороза отримали цінну і незвичайну книгу вагою 10 кг і вартістю 2500,00 грн. «Україна -козацька держава», яка стане у нагоді бібліотекам і читачам при проведенні бібліотечних уроків, історичних годин, краєзнавчих читань та інших заходів. А.Фефелов - виконавчий директор благодійного фонду «Бєлсталь» - передав чек на суму 3000,00 грн. для придбання дитячої літератури, а керуючий Білоцерківським відділенням Промінвестбанку, голова обласної організації ПНЕРУ В.Вакуленко подбав про побутову техніку для колективу ЦБС. Бібліотекарів вітали їхні колеги: директор районної ЦБС Л. Зінченко, читач А. Осін, директор Будинку органної та камерної музики В.Клюєв та генеральний директор Київського обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського В.Усков. Після закінчення урочистої частини для учасників свята і їхніх гостей відбулася прем`єра вистави за п`єсою В.Шекспіра «Ромео і Джульєтта» у виконанні знаних майстрів сцени та молодих дебютантів театру.

  Висловлюємо велику повагу і щиру вдячність усім, хто завітав на наше свято, бажаємо їм здоров`я, цікавих книг, нових успіхів і досягнень.

  Т.Біла, завідувачка відділу методичної та бібліографічної роботи ЦБС.

  Юр`ївська земля .-2007 –4 жовтня .-С.25. .  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше